atletyka
 
  Strona startowa
  Kontakt
  Ankiety
  film
  Newsy
  Rekordy Lekkoatletyczne
  => Rekordy Polski
  => Rekordy Świata
  => Inne konkurencje
  Polscy medaliści mistrzostw Europy 2011
  Enea Cup 2011
  Halowe MŚ 2014 w Sopocie
  Stadion Lekkoatletyczny
  Historia Lekkiej Atletyki
  Od początku do teraz
  Galeria
  Trochę obrazków
  Imprezy biegowe w naszym regionie
  Stadiony lekkoatletyczne w naszej okolicy
  Coś o nas
  Ja
Rekordy Polski
Konkurencja Wynik Mężczyźni
     
100 m 10.15 Dariusz KUĆ
200 m 20.83 Dariusz KUĆ
400 m 45.27 Marcin MARCINISZYN
800 m 1:43.30 Adam KSZCZOT
1000 m 2:15.76 Marcin LEWANDOWSKI
1500 m 3:34.45 Artur OSTROWSKI
3000 m 7:56.78 Artur KOZŁOWSKI
5000 m 13:42.21 Łukasz PARSZCZYŃSKI
10000 m 29:11.35 Marcin CHABOWSKI
Półmaraton 1:02:26 Marcin CHABOWSKI
Maraton 2:09:39 Henryk SZOST
3000 m prz 8:15.47 Łukasz PARSZCZYŃSKI
110 m pł 13.44 Dominik BOCHENEK
400 m pł 50.11 Marek PLAWGO
Wzwyż 2.27 Piotr ŚLEBODA
Tyczka 5.91 Paweł WOJCIECHOWSKI
W dal 8.11 Tomasz JASZCZUK
Trójskok 16.50 Karol HOFFMANN
Kula (7.26) 21.60 Tomasz MAJEWSKI
Dysk (2) 68.49 Piotr MAŁACHOWSKI
Młot (7.26) 79.02 Szymon ZIÓŁKOWSKI
Oszczep (800) 82.81 Igor JANIK
10-bój 7598 Marcin DRÓŻDŻ
Chód 10 km 40:40.57 Rafał FEDACZYŃSKI
Chód 20 km 1:20:51 Grzegorz SUDOŁ
Chód 50 km 3:46:05 Rafał FEDACZYŃSKI
Konkurencja Wynik Kobiety
     
100 m 11.33 Marta JESCHKE
200 m 23.23 Anna KIEŁBASIŃSKA
400 m 52.93 Agata BEDNAREK
800 m 2:00.20 Angelika CICHOCKA
1000 m 2:37.33 Angelika CICHOCKA
1500 m 4:03.50 Renata PLIŚ
3000 m 8:55.73 Lidia CHOJECKA
5000 m 15:29.42 Lidia CHOJECKA
10000 m 33:33.52 Iwona LEWANDOWSKA
Półmaraton 1:10:36 Karolina JARZYŃSKA
Maraton 2:27:16 Karolina JARZYŃSKA
3000 m prz 9:44.21 Katarzyna KOWALSKA
100 m pł 13.12 Karolina TYMIŃSKA
400 m pł K 55.90 Tina MATUSIŃSKA
Wzwyż 1.92 Magdalena OGRODNIK
Tyczka 4.75 Anna ROGOWSKA
W dal 6.78 Teresa DOBIJA
Trójskok 14.25 Anna JAGACIAK
Kula (4) 17.17 Paulina GUBA
Dysk (1) 63.99 Żaneta GLANC
Młot (4) 75.33 Anita WŁODARCZYK
Oszczep (600) 55.53 Magdalena CZENSKA
7-bój 6544 Karolina TYMIŃSKA
Chód 10 km 44:54.2 Agnieszka DYGACZ
Chód 20 km 1:30:56 Agnieszka DYGACZ
 
 
 
 

Jaki dyscyplinę lekkoatletyczną wolisz?
Biegi
Rzuty
Skoki
Wioloboje

(Pokaż wyniki)


 
Reklama  
   
Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (5 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=